Szukając prezentu dla chłopaka, ojca, męża bardzo często decydujemy się na zakup portfela. To bardzo praktyczny i estetyczny prezent, który każdemu się spodoba. Jaki powinien być idealny portfel dla różnych typów mężczyzn? Sprawdź, co proponujemy!

Zobacz też: https://www.moda.info.pl/jaki-portfel-meski-wybrac-na-prezent-dla-taty-chlopaka-meza/

Portfel dla eleganta

Wybierając portfel dla mężczyzny, który lubi być elegancki, postaw na klasyczne rozwiązania, które nie wychodzą z mody. Doskonale sprawdzą się modele proste, skórzane, bez zbędnych dodatków. Takie modele portfeli znajdziesz m.in. w Wittchen lub innym sklepie z wyrobami ze skóry.

Portfel powinien mieć przegródkę na pieniądze, karty, drobne pieniądze oraz dokumenty. Możesz również do kompletu dobrać wizytownik, który przyda się każdemu przedsiębiorczemu mężczyźnie.

Portfel dla sportowca

Każdy sportowiec na pierwszym miejscu będzie stawiał funkcjonalność, a dalej ciężar portfela. Wykonując różne ćwiczenia sportowe, powinien on mieć przy sobie dokumenty, kartę płatniczą i ewentualnie zapasową gotówkę. Taki portfel dla sportowca nie może zatem dużo ważyć, a także powinien być wykonany z odpornych materiałów. Zwłaszcza na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne.

Sportowcom przyda się zatem portfel z parcianego materiału, który jest mały, lecz pojemny, a także posiada odporność na różne uszkodzenia oraz wodę.

Portfel dla ojca

Portfel dla ojca to prezent, który powinien być przemyślany. Znasz upodobania swojego rodzica i wiesz, co lubi przy sobie nosić, zatem możesz dobrać odpowiedni model portfela. A jeśli jednak nie zdajesz sobie z tego sprawę, postaw również na model klasyczny, który jest skóropodobny lub wykonany ze skóry.

W portfelu powinno się znaleźć miejsce dla dokumentów, kart, kart dodatkowych, np.: do apteki, czy marketu oraz… miejsce na zdjęcia swoich wnuków! To z pewnością będzie miły gest, jeśli nawet jedno włożysz już do środka.

Nie zapomnij kupując portfel dla swojego męża, chłopaka, ojca czy dziadka, aby włożyć do niego jednogroszówkę na szczęście, a jeśli masz w zapasie, to również łuskę karpia, aby się wiodło!

Przeczytaj też: http://www.sistars.pl/w-stylu-smart-casual/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here