Regularne farbowanie włosów może je bardzo wyniszczyć, ze względu na to, że farby do włosów zawierają wiele szkodliwych substancji chemicznych, które osłabiają kondycję naszych włosów. Jednakże niektóre z kobiet nie wyobrażają sobie, aby mieć swój naturalny kolor włosów. Na szczęście nie muszą rezygnować z farbowania włosów. Mogą to zrobić w naturalny sposób!

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/farbowanie-wlosow-za-pomoca-naturalnych-srodkow/

Naturalne farbowanie

Naturalne sposoby na farbowanie włosów mogą przynieść nam również upragnione efekty. Składniki nie są drogie, a zazwyczaj masz je nawet pod ręką w swoim domu! Farby drogeryjne oraz fryzjerski są drogie, a także bardziej niebezpieczne dla naszych włosów. Zawierają one szkodliwe substancje, które mogą znacząco wpłynąć na ich kondycję, a także je osłabić i zmatowić.

Domowe sposoby farbowania włosów nie uszkadzają ich, a także mogą poprawić ich kondycję oraz stan naszej skóry głowy. Zazwyczaj są one również tańsze niż farby, które są powszechnie dostępne w sklepach drogeryjnych czy też u fryzjera.

Domowe sposoby farbowania włosów wymagają jednak regularności oraz cierpliwości, zatem przygotuj się na to, że nie od razu osiągniesz upragniony efekt, potrzeba na niego troszkę więcej czasu!

Domowe sposoby farbowania włosów

Jeśli zależy ci na tym by rozjaśnić swoje włosy, z pomocą może przyjść ci sok z cytryny. Nie tylko rozjaśni on barwę twoich włosów, ale również nada im połysku i świeżości. Musisz jedynie wycisnąć sok z cytryny, a następnie wymieszać go z wodą. Wówczas nałóż je na włosy i zostaw na 20 minut, a następnie spłucz.

Do rozjaśniania włosów możesz również wykorzystać miód, który również nada im pięknego wyglądu, a także ładnego, ciepłego odcienia. Miód możesz wymieszać z sokiem z cytryny i nałożyć na włosy i trzymać taką mieszankę po 4-5 godzin. Następnie musisz ją zmyć.

Przeczytaj też: http://www.poradypanidomu.pl/uroda/jak-sie-pozbyc-zaskornikow-domowe-sposoby/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here