Łysienie to problem dotykający coraz większą grupę ludzi. Ciągły stres, czynniki genetyczne czy choroby powodują często bezpowrotną, częściową lub całkowitą utratę włosów. Medycyna, wychodząc naprzeciw omówionym problemom, wprowadziła nowoczesne metody umożliwiające przywrócenie włosa i radość z ponownego atrakcyjnego wyglądu. Jedną z metod tego typu jest przeszczep włosów warszawa.

Przeszczep włosów warszawa

Warszawa to miejsce, gdzie funkcjonuje wiele dobrych klinik medycyny estetycznej oferujących zabiegi typu transplantacja włosów warszawa -wszak to stolica i ma najlepiej rozwiniętą bazę medyczną w Polsce. Wiele z tych zabiegów to drogie i mało skuteczne formy ratowania resztę posiadanych włosów. Są jednak metody skuteczne, a takową jest oferta centrum o nazwie klinika włosa warszawa.

Wspomniane centrum oferuje nowatorską metodę zwaną w ofercie transplantacja włosów warszawa. Metoda ta opiera się na nowoczesnym urządzeniu i technologii SAFER. Jest to metoda chwalona za krótki okres rekonwalescencji pozabiegowej, skuteczność i niezbyt wielkie koszty finansowe przeprowadzenia.

Co rewolucyjnego oferuje klinika włosa warszawa?

Metoda prezentowana przez wspomnianą klinikę polega na przeszczepie pojedynczych mieszków włosowych z miejsc na ciele gdzie włosy jeszcze występują do punktów gdzie nastąpił proces łysienia. Przy pomocy urządzenia SAFER lekarz pobiera mieszki poprzez nakłucia, które nie zostawiają widocznych blizn, następnie mieszki są wstrzykiwane w punkty gdzie mają pojawić się nowe włosy. Metoda, która jest tu opisywana jest szczególnie atrakcyjna pod tym względem, iż w przeciwieństwie do innych dostępnych na rynku nie pozostawia na skórze głowy widocznych blizn przeszczepu.

Po zabiegu, aby okazał się skuteczny, należy przestrzegać kilku ważnych, acz kluczowych dla szybkiej rekonwalescencji zasad. Przede wszystkim powinno się powstrzymać się w najbliższych dniach po zabiegu od spożywania kawy i alkoholu. Ponadto trzeba stosować co kilka godzin chłodne okłady na głowę oraz unikać wyczerpującego wysiłku i ekspozycji słonecznej. Pamiętajmy, że okres pierwszych kilku dni po przeszczepie jest kluczowy. Cebulki są wtedy zakorzeniane więc trzeba zachować maksimum ostrożności, by nie podrażniać operowanych miejsc. Jednakże stosując się do powyższych zaleceń pacjent wraca do formy bez większych komplikacji zaś po tygodniu czy dwóch (w zależności od siły organizmu) jest już możliwe noszenie krótkiej fryzury. Jak więc widać to istna rewolucja na rynku transplantacji włosów, trzeba jednak przestrzegać pewnych zasad i być konsekwentnym w dbaniu o siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here