Każda z nas za pewnie miała kiedyś taką sytuacje. Będąc w klubie, na domówce, w pracy, w szkole lub gdziekolwiek indziej poznajemy faceta. Złapaliśmy wspólny język, rozmowa przebiega bardzo miło i nagle w głowie pojawia się pytanie – czy on mnie podrywa czy po prostu jest miły?
Na szczęście istnieje kilka czynników,których obecność lub brak da nam dużą, a nawet całkowitą pewność na czym stoimy.
Na początku musimy sobie przypomnieć co się działo przed rozmową.
Jeżeli zauważyłyśmy, że mężczyzna z którym rozmawiamy, wcześniej się nam przyglądał to najpewniej wpadłyśmy mu w oko. Prawdopodobnie starał się też zrobić coś co spowodowałoby, że zostanie przez nas zauważony. Na przykład mógł wpaść na nas oczywiście przez przypadek. Mógł też zrobić coś innego, odbiegającego od normy obowiązującej w danym miejscu. Jeżeli dodatkowo zauważyłyśmy, że szukał sposobu na bezpośredni kontakt z nami to znaczy, że prawie na pewno będzie próbował nas poderwać.
Podczas rozmowy bardzo łatwo zorientować się jakie zamiary wobec nas ma nasz rozmówca. Mężczyzna chcący poderwać kobietę będzie wykazywał specyficzne zachowania. Po pierwsze będzie patrzył nam głęboko w oczy chcąc tym pokazać, że nas słucha i jest zaciekawiony rozmową. Najprawdopodobniej przechyli też lekko głowę i uniesie ramię w tym samym celu. Dodatkowo taki mężczyzna będzie stał pewnie i nie będzie wykonywał nerwowych ruchów w celu pokazania siebie jako bardziej męskiego. Czasami zdarzy się, że na początku rozmowy rzuci jednym z tych, tak dobrze nam wszystkim znanych tekstów na podryw. Nie należy go jeszcze wtedy skreślać jako potencjalnego partnera. Może po prostu nie wiedział w jaki sposób zacząć rozmowę i stwierdził, że ten właśnie tekst będzie idealny. Jeżeli chodzi o przebieg rozmowy, mężczyzna, któremu jakaś kobieta wpadła w oko będzie starał pokazać samego siebie w jak najlepszym świetle. Najpewniej będzie opowiadał o sytuacjach z których wynika, że jest męski, opiekuńczy, zaradny i zabawny, co sprawi, że kobieta najprawdopodobniej uzna go za dobrą partię. Może też komplementować swoją rozmówczynie. Często zdarza się też, że będzie próbował dowiedzieć się o nas jak najwięcej, aby sprawdzić czy wygląd, który go do nas przyciągnął idzie w parze z inteligencją i czy warto poświęcać czas na taką znajomość. Od czasu do czasu zdarzają się też mężczyźni, którzy od razu powiedzą w jakim celu podjęli z nami rozmowę. Będą to osobniki odważniejsze i istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że podczas rozmowy padnie propozycja spotkania. Pod koniec rozmowy mężczyzna, któremu wpadłyśmy w oko będzie szukał jakiegoś sposobu na kolejny kontakt z nami. Możliwe, że poprosi nas o numer telefonu lub nazwę na jakimś portalu.
Aby dowiedzieć się czy on nas podrywa, należy dokładnie obserwować jego zachowania. Jeżeli któreś z wyżej opisanych pojawi się w trakcie rozmowy to możemy mieć pewność, że wpadłyśmy mu w oko. Następny krok należy do nas. Jeżeli mężczyzna również nam się spodobał możemy się z nim spotkać, a jeżeli nie spełnia naszych oczekiwań, dać mu przysłowiowego ” kosza” zwracając jednak uwagę na to, aby zrobić to delikatnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here