Przychodzi taki etap zw naszym życiu, kiedy chcielibyśmy choć w jakimś stopniu poznać naszą przyszłość. Zazwyczaj jeszcze w szkole podstawowej lub w szkole średniej rozmawiamy o tym z koleżankami, czytamy młodzieżowe gazety na temat wróżenia, interesuje nas czytanie z ręki i wróżenie z kart czy stawianie tarota. Niektóre osoby decydują się nawet na wizytę u wróżki, aby poznać najbliższą przyszłość, znaleźć odpowiedź na pytanie czy uda się nam dostać na wymarzone studia, czy chłopak, który się nam podoba zostanie w przyszłości naszym mężem, czy wyjedziemy za granicę tak jak byśmy chcieli.
Czytanie z ręki to umiejętność, którą wróżki przekazują sobie z pokolenia na pokolenie, a także otrzymują w genach. Często słyszymy o tym, że takie zdolności są w rodzinie od wieków, od pokoleń kobiety potrafiły w jakiś sposób przewidzieć przyszłość, a cecha ta przekazana została w genach w linii żeńskiej.
Ale czy na prawdę czytanie z ręki jest możliwe? W gazetach dla nastolatek są oczywiście różne wzory i wydruki, dzięki którym można bawić się w przewidywanie przyszłości, ale w takim przypadku jest to oczywiście zwykła zabawa. Wiele osób uważa, że prawdziwe cyganki potrafią czytać z dłoni, przewidzieć przyszłość, a nawet rzucić urok na kogoś. Jest wiele mocy, których nie rozumiemy i czasem lepiej jest zostawić je takimi, jakimi są, bez zbytniego zagłębiania się. Jeśli jednak bardzo zależy nam na odwiedzeniu wróżki i zadaniu jej kilku pytań, na które chcielibyśmy znać odpowiedź, to nic nie stoi na przeszkodzie.
Nawet w dużych miastach możemy spotkać wróżki, do których wcześniej umawiamy się na wizytę. Wiele osób spodziewa się dziwnego pokoju skąpanego w ciemności, świec rozpalonych w kątach, czarnego kota oraz szklanej kuli. Możemy się więc nieźle rozczarować udając się na spotkanie do zwyczajnego bloku, gdzie drzwi otworzy nam młoda osoba w jeansach i koszulce, która zaprosi nas do nowocześnie urządzonego i jasnego pokoju. To o niczym nie świadczy, gdyż dzisiejsze wróżki wcale nie są starymi babulinami otulonymi chustą.
Czy warto jednak wybrać się do wróżki? Pamiętajmy, że taka wizyta wcale nie jest tania, a za godzinne spotkanie zapłacimy od stu do trzystu złotych. To, co usłyszymy także nie da nam odpowiedzi wprost na nasze pytania. Ludzie myślą, że idąc do wróżki mogą liczyć na jasną odpowiedź, ale gdyby tak było, każdy przychodzący do wróżki z pytaniem o wyniki lotto byłby już milionerem. Jeśli jednak wciąż zastanawiamy się nad jakimś rozwiązaniem, nie wiemy jak postąpić, mamy kilka możliwości do wyboru i wciąż zastanawiamy się nad wizytą u wróżki, to powinniśmy się do niej wybrać. Choćby dlatego, aby zaspokoić swoją ciekawość, zadać nurtujące nas pytania, usłyszeć odpowiedź, która także da nam do myślenia. Zanim jednak zdecydujemy się na wizytę u wróżki popytajmy znajomych o godne polecenia wróżki, o ceny, o to, czy pomogły naszym znajomym lub ich rodzinie. Warto to wiedzieć, zanim wydamy niemałą sumę pieniędzy. Ale może taka wizyta sprawi, że poczujemy się lepiej i sami znajdziemy drogę do odpowiedzi na nasze pytania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here