Pełne i ładnie zarysowane usta to marzenie wielu kobiet. Jeżeli takich warg nie ma się z natury, można wybrać się na konturowanie ust kwasem hialuronowym, które jest bezpieczną i spektakularną metodą. Dzięki temu nawet wąskie wargi będą kuszące i seksowne. To efekt, którego pragną wszystkie współczesne kobiety.

Powiększanie ust Katowice

Kobiety od wielu lat korzystają z powiększania ust. Na przestrzeni czasu ta metoda została dopracowana, dzięki czemu współcześnie można uzyskać dużo bardziej naturalny efekt. Warto wybrać się na wypełnianie ust katowice do kliniki, w której pracują prawdziwi profesjonaliści. Najlepiej wcześniej dokładnie przedyskutować z lekarzem to, jaki efekt pragnie się uzyskać. Można przygotować zdjęcia, które będą wizualną podpowiedzią dla osoby wykonującej zabieg. Dzięki temu konturowanie ust kwasem hialuronowym będziesz wspaniałą przygodą, którą po kilku miesiącach z przyjemnością się powtórzy.

Wypełnianie ust Katowice efekty

Powiększanie ust Katowice jest wykonywane przy użyciu kwasu hialuronowego. Ilość kwasu, która dostępna jest w jednorazowej strzykawce, jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla jednej osoby. Całego kwasu nie używa się zwykle do wstrzyknięcia w usta, ponieważ efekt byłby przerysowany. Trzeba zatem podejść do wypełniania ust kwasem z rozwagą. To właśnie dzięki temu usta będą wyglądały naturalnie, jednak ich objętość i linia będą znacznie bardziej wyraźne.

Niwelowanie asymetrii

Często nie kończy się na jednej wizycie. Dopiero po kilku dniach lekarz jest w stanie ocenić, czy preparat wchłonął się równomiernie, a zatem nie powstały brzydkie asymetrie, które będą wymagały dokonania poprawek. Trzeba zatem umówić się na drugą wizytę. Jak długo utrzymują się efekty po wykonaniu konturowania i wypełnienia? Najczęściej przez co najmniej pół roku. Po tym czasie kwas hialuronowy wchłonie się, a usta z tygodnia na tydzień będą powracały do swoich wcześniejszych rozmiarów. Nie jest to zatem efekt na stałe, jednak przez wiele miesięcy można cieszyć się pięknymi wargami. Wystarczy nałożyć na nie ulubione kosmetyki do makijażu albo zwykłą pomadkę pielęgnacyjną, aby usta prezentowały się nienagannie. Po powiększeniu ust twarz nabiera charakteru, a rysy są mocniej zarysowane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here