Powiększanie ust charakteryzuje się największą skutecznością wtedy, gdy decydujemy się na zabieg wykonywany z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Jeśli jednak zależy nam jedynie na krótkotrwałym efekcie, można stosować także kilka innych metod charakteryzujących się zdumiewającą skutecznością.

Ciekawe domowe sposoby na większe i pełniejsze usta

Jeśli zależy nam pełnych i zmysłowych ustach, możemy zrealizować ten cel bez konieczności udawania się do gabinetu lekarskiego. Musimy jednak liczyć się z tym, że efekt z pewnością będzie nie tylko mniej spektakularny, ale i mniej trwały. Jeśli jednak wykonanie zabiegu nie jest, z różnych przyczyn, możliwe, a nam zależy na korekcie swojego wyglądu, może się okazać, że będziemy w stanie powiększyć usta w domowym zaciszu.Chyba najskuteczniejszym sposobem na osiągnięcie tego celu jest odpowiednio wykonany makijaż. Jeśli jednak efekty naszej pracy w tym zakresie nie są satysfakcjonujące, nie powinniśmy się poddawać. Krążenie krwi można pobudzić także stosując miejscowo przyprawy, wykonując ćwiczenia ust, a także regularnie je masując. W sprzedaży dostępne są także pompki podciśnieniowe do ust, choć z tych ostatnich należy korzystać ostrożnie upewniwszy się wcześniej, że mamy do czynienia z naprawdę bezpiecznymi modelami.

Jak pielęgnować usta, aby były optycznie większe?

Oczywiście, usta nie muszą starzeć się szybko. Ich opadające kąciki oraz brak widocznego miąższu wargowego to bardzo często wynik nie predyspozycji genetycznych, ale niewłaściwej pielęgnacji. Chcąc cieszyć się ich pięknem bez konieczności ich powiększania należy poświęcać więcej uwagi codziennym zabiegom pielęgnacyjnym.Powiększanie ust metodą zabiegową nie będzie konieczne przede wszystkim wtedy, gdy regularnie będzie się dbać o ich nawilżanie. Usta nigdy nie powinny być przesuszone, bo ich pierzchnięcie ma poważne konsekwencje przyspieszając proces starzenia się skóry. I choć w sprzedaży można dziś znaleźć dziesiątki preparatów nawilżających, nadal kluczową rolę zdaje się odgrywać w ich przypadku wazelina stosowana naprzemiennie z maściami witaminowymi. Co równie ważne, samo nawilżanie jako sposób na optycznie zwiększenie objętości ust ma sens jedynie wtedy, gdy pamięta się o nim nie tylko zimą, ale i w czasie pozostałych pór roku.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Dermokliniki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here